Про наш комплекс

Житловий комплекс «Петрівські липки»

 – це новий, продуманий до найменших дрібниць, комфортабельний проєкт. Без сумнівів, це одна з окрас Київської області. Завдяки використанню високоякісних технологій будівництва Ви отримаєте надійну, зручну, затишну оселю!

ЖК «Петрівські липки» знаходиться в Києвській області, в селі Святопетрівське. Всього 10 хвилин – і Ви в Києві! Семиповерховий будинок зведений з використанням найкращих матеріалів та технологій монолітно-каркасного будівництва. Кожен власник однієї з 255 квартир зможе оцінити по-справжньому комфортне життя в гарному і тихому місці. Святопетрівське це одне з найближчих передмістяь Києва. Тут поєднуються спокій невеликого населеного пункту і легкий доступ до усіх послуг і сервісів столиці: школи, садочки, амбулаторії, ТРЦ, пошти, магазини, спортзали.

Петрівські липки – це житловий комплекс комфорт класу! В розпорядженні мешканців житлового комплексу – підземний паркінг, розвинена інфраструктура, зручні планування, система відеонагляду в режимі 24/7, охоронювана закрита територія.

 

Внутрішній двір ЖК «Петрівські липки» оснащено інтерактивними дитячими майданчиками, окремими зонами відпочинку для дорослих. Через великі панорамні вікна у Вашу домівку будуть проникати яскраві сонячні промені, які подарують Вам гарний настрій та заряд бадьорості на весь день! Ввечері, повертаючись додому після насиченого дня, Ви зможете відчути справжній затишок і тепло, адже стіни якісно утеплені, а вікна Epsilon мають п’ятикамерний профіль.

 

ЖК «Петрівські липки» – це поєднання розвиненої інфраструктури та спокою передмістя Києва! Зробіть правильний крок на шляху до якісного, розміреного, красивого життя – купуйте власну квартиру в житловому комплексі «Петрівські липки»!

Час обрати квартиру в ЖК «Петрівські липки»!

Розтермінування
12 місяців!

Перший внесок від 30%. Залиште заявку, дізнайтесь деталі та умови:

Залиште свій телефон і дізнайтесь варіанти планувань та ціни: